pondělí 21. září 2015

THE APPEARANCES & EVENTS > 2015 > 20TH SEPTEMBER > "PAN" LONDON PREMIERE AT ODEON & EMPIRE LEICESTER SQUAREKonečně jsem se dostala k přidání tohoto článku. Dne 20.září 2015 se uskutečnila velkolepá premiéra filmu "Pan", ve kterém si Cara zahrála roli mořské panny. Akce se konala v Odeon & Empire Leicester Square v Londýně. Fotografií se objevilo opravdu strašně moc a já jsem uložila 188 fotografií, které máte možnost shlédnout v galerii.

Cara vypadala naprosto famózně a já jsem z ní nemohla spustit oči. Na sobě měla mini černé šaty s důmyslnými průhledy na ramenou a pase a detaily peříček, což se mi hrozně moc líbilo(LBD). Šaty Caře ohromně slušely a perfektně v nich vynikla její štíhlá postava. Boty Cara zvolila černé páskové sandálky na jehlovém podpatku od značky Burberry určeny na Jaro 2016. Účes měla velice chic, přičemž zvolila ohon, který byl složený ze zaplétaných copánků, což je oblíbený účes Cary. Její líčení se mi hrozně líbilo, protože Caře extrémně sluší kouřové líčení očí. Strašně se mi líbí fotografie Cary s mým oblíbeným hercem Hughem Jackmanem. Dále Cara pózovala s herečkou Rooney Mara, Garrett Hedlund (Captain Hook), Levi Miller (Peter Pan). Cara měla skvělou náladu a po celou dobu premiéry jen zářila štěstím, pohodovostí a hlavně svým specifickým úsměvem. Užijte si všechny fotografie a čekejte zde na další novinky, kterých je opravdu požehnaně.

normal_1_2810029-4.jpg normal_1_2810129-4.jpg normal_1_2810229-4.jpg normal_1_281029-295.jpg
Gallery Links > "Pan" London Premiere in London at Odeon & Empire Leicester Square
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:)

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com