čtvrtek 20. srpna 2015

THE PHOTOSHOOTS > PHOTO SESSIONS & OUTTAKES > 2012 > JONATHAN KNOWLES


Mám tady jeden dokonalý, crazy a tak božský shoot Cary z roku 2012. Tento shoot patří jednoznačně k mým velmi oblíbeným shootům Cary. Shoot nafotil Jonathan Knowles. Jonathan Knowles je jedním z předních fotografů své generace. Specializuje se především na grafiku, zatiší, tekutiny a krásu. Jonathanův jedinečný styl si vysloužil ocenění reklamní provize po celém světě. V posledních deseti letech, Jonathan vystupoval ve 200 nejlepších reklamních fotografů ve světě knih. On je jedním z deseti vítězů Graphic Annuals. Pozoruhodně kampaně, které vyšly z jeho fotoaparátů,  zahrnují globálně celosvětové značky jako jsou: Coca-Cola, Guiness a Smirnoff. Jonathan Knowles je také autorem slavných O2 bublin. Jonathan také nafotil cover pro třinácté album skupiny Black Sabbath. Black Sabbath si zamilovali Jonathanovy metafory a představivost a pozvaly Jonathana na spuštění jejich alba do New Yorku, kde obdržel přátelské přivítání přímo od Ozzyho. 

Jak už jsem psala nahoře v článku, tak jsem z tohoto shootu unešená. Někdo kdo má raději přízemnější fotografie, se tohle asi nebude líbit, ale mě tyhle fotografie neskutečně inspirují a jsou zkrátka naprosto famózní. Obdivuji práci fotografa a také práci Cary. 

♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡­­­­♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
fHUu3Ohy 05SBcadM FImKLufv
ALapfLAv MODL4DM1 2XdAwTZl
GcPrZsZM HNKNAabH ZlrHqydX
SX2MpSGd eF4INVDJ SffKV6Oc
7CXhjL8S YgojOUDE YwhNV8Ff
7KSNtPJc x2QLGJFm eb1eLBEQ
uMCTJYIq dwZ82ctJ D6oDMCua

Reakce:

4 komentáře:

 1. Mě se líbí fotky na kterých se tváří normálně a hezky..ale ty ostatní jsou hrozné, jak se ksichtí..nechápu, co se ti na tom může líbit..a mezi nejoblíbenější shooty? To je už trošku přeháňka, ne? je to odporné..

  OdpovědětVymazat
 2. Mě se líbí fotky na kterých se tváří normálně a hezky..ale ty ostatní jsou hrozné, jak se ksichtí..nechápu, co se ti na tom může líbit..a mezi nejoblíbenější shooty? To je už trošku přeháňka, ne? je to odporné..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak zaprvé, má to být sranda jde o umělecké fotografie a kdyby se měla na všech fotografiích tvářit normálně, tak by měla všechny fotky stejné a pokud vím, tak jsem nepsala nic o tom, že se mi líbí jak se ksichtí. Psala jsem hlavně o tom, že Jonathan odvedl skvělou práci a že se mi líbí jeho práce (všechny) , nejen tato. Fotí naprosto dokonale a já sama bych se jím chtěla nafotit. Také se mi nelíbí všechny fotky, ale to by si měl každý přečíst článek, protože jsem to takhle nemyslela. Ty fotografie jsou zajímavé, legrační a crazy a taková Cara je. Kdo není fanouškem Cary, tak tady ani logicky chodit nebude. Jinak nemusí být hned vše odporné. Podle tvého názoru Vanessko to není hezké, ale třeba to byl právě záměr a bylo to nafoceno schválně takto. Mě se taky více líbí, když ty ksichty nedělá. :) Jinak děkuji za komentář a vyjádření názoru. Cením si každého názoru a taky každý jsme jiný, kdyby jsme byl každý člověk stejný, to by byla nuda :D

   Vymazat
 3. no, tak tu chodit teda nebudu..chodila jsem tu jen proto, že je to tvůj blog a ne že mám ráda caru nebo že jsem jejím fanouškem...

  OdpovědětVymazat

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

WELCOME TO IHEART-CARA

Vítejte na nejlepší české fan stránce o nádherné a talentované herečce, supermodelce a především úžasné osobnosti Cara Jocelyn Delevingne. Naleznete zde nejnovější fotografie z událostí, módní photoshooty pro značky i slavné magazíny, vlastnoručně přeložené rozhovory, různé články anebo zajímavosti, které třeba ještě o Caře nevíte. Tato stránka je tvořena jednou velkou fanynkou Cary a všechny informace, které zde naleznete si hledám poctivě sama jak na zahraničních stránkách, tak i na svých vlastních zdrojích:) Poprosím vás pouze o to, abyste nekopírovaly můj styl psaní a mé vlastní přeložené články, protože si s tím dávám velkou práci. Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mě zde navštěvovat častěji a děkuji vám jak za vaši případnou návštěvu, tak i za krásné komentáře. Veškeré případné dotazy na mou osobu nebo na Caru směřujte prosím do menu na můj e-mail či na ask, kde vám mileráda zodpovím všechny vaše otázky:) MOMENTÁLNĚ NA STRÁNCE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE!!!

Vaše Christiene

SITE INFO


About: Cara Jocelyn Delevingne
Open: 18.07.2015
Admin: Christiene
Design by: Erika
Hosting: blogspot.cz/com
Email: kristyna.kneislova@centrum.cz

TRANSLATE

VOTM VIDEO OF THE MONTH

MY DARLING VISITORS

WHO IS CARA?

Cara Jocelyn Delevingne se narodila 12.8 1992 v Londýně v Anglii Anne Pandoře Delevingne a Charlesovi Hamar Delevingne. Je to britská modelka, herečka a zpěvačka, která je známá především pro modeling. Absolvovala přehlídky pro značky Chanel, Burberry, DKNY, Stella McCartney a další. V roce 2009 Cara podepsala smlouvu se Storm Model Management. Cara má dvě sestry Poppy Delevingne a Chloe Delevingne. V současné době se Cara zaměřuje více na herectví a mezi jejími připravovanými filmy patří: Suicide Squad, Valerian and the City of Thousand Planets, The Face of an Angel, London Fields a další. V současné době Cara také pracuje na svém prvním albu. Všechny další informace o Caře zjistíte ZDE

NEWEST CAMPAINGS

CALENDAR

MODELING CAMPAINGS

Yves Saint Laurent Scandal A/W 2016
nNrucOe2
Chanel Eyewear S/S 2016
sjOGzoRp
Love magazine cover 2016
9LvghWbP
I am not a trophy campaing 2016
kqg59aPo
YSL Mascara Vinyl Couture 2016
9RXCZbW5
W magazine Heart-Stopper 2016
YbND3eZt

LATEST MOVIE PROJECTSPAN
Role: Mermaid
Genre: Adventure,Family,Fantasy
Released: October 16, 2015
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFOSuicide Squad
Role: Enchantress
Genre: Action
Released: August 5, 2016
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Valerian and the City of a Thousand Planets
Role: Laureline
Genre: Sci-Fi
Released:July 21, 2017
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO


Paper Towns
Role: Margo Roth Spiegelman
Release: 24 July
IMDB >> PHOTOS >> MORE INFO

FAMILY SITE

Popular Posts

FACEBOOK

Twitter

CARA'S OFFICIAL TUMBLR PAGE

Blog Archive

Používá technologii služby Blogger.

BTemplates.com

Blogroll

Copyright © © IHEART-CARA ™ Best Source Cara Jocelyn Delevingne | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com